poniedziałek, 7 marca 2011

Na bieżąco...


Lokalnie…

Piątek przyniósł doprecyzowanie wcześniej pojawiających się informacji na temat nadwyżki budżetowej do zagospodarowania. Osobiście cieszy mnie, że Pan Burmistrz dostrzegł postulaty mieszkańców. Zacytuję – „…ucieszy się Pan Sławek Rząska, Pan Jerzy Guentzel – to oni ciągle postulowali. Również nie ukrywam, że Tomasz Kamiński Dyrektor Wydziału Programów Rozwojowych mieszka w tym miejscu…”. Pytanie tylko, czy tylko trzy osoby będą zadowolone? Nie! Zadowoleni będą mieszkańcy ulic, które zostaną zbudowane. Życzę tego samego również innym mieszkańcom, których drogi wymagają budowy. Byłoby super, gdyby tak jeszcze jakieś dodatkowe środki się „znalazły”. Ja też bym się z chęcią ucieszył Panie Burmistrzu!Z Polski i świata

Zainteresowanym polecam link: http://moto.onet.pl/1638977,1,najbardziej-dziurawe-drogi-w-polsce,artykul.html . Panie Burmistrzu – mam nadzieję, że wykorzysta Pan te argumenty w czasie rozmów i negocjacji z Marszałkiem Mieczysławem Strukiem. W tekście jest mowa o drodze w Silnie, ale jak dobrze wiadomo sytuacja jest tragiczna na całym odcinku drogi Chojnice-Tuchola (poza zmodernizowanymi).

Udało mi się zamówić bilety na EURO 2012. Teraz czekam na szczęśliwy traf w czasie losowania, które odbędzie się w kwietniu:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz