wtorek, 4 października 2011

Kampanijnie...

Cieszę się, że wybory już w najbliższą niedzielę. A dlaczego się cieszę? Bo już nie mogę znieść już więcej takiej ilości zbiegów okoliczności. A dokładniej chodzi mi o imprezy, konferencje, otwarcia, przejęcia jakie namnożyły się ostatnio. Bo czy to przypadek, że konferencja dotycząca wykorzystania środków pochodzących z Funduszy Europejskich odbywa się na tydzień przed wyborami, a jej uczestnikami jest kilku kandydatów na posłów? Czy przypadkiem jest otwarcie CEW na kilka dni przed wyborami, kiedy to miejsce było przygotowane do działania już od jakiegoś czasu? Czy przypadkiem ma być przejęcie dworca PKP przez miasto, przy udziale kandydata na posła? Zdaję sobie sprawę, że takie są prawa kampanii. Ale czy tak musi być?
Z racji wykształcenia i zainteresowana zawsze analizuję przebieg kampanii wyborczych, zarówno tej ogólnopolskiej jak i tej na poziomie lokalnym. Ocenię ją za kilka dni. Tymczasem zachęcam do głosowania,  na kandydatów, których mieliśmy okazję poznać już wcześniej, a nie w czasie ostatnich dni.


Ja popieram Pana PIOTRA STANKE. Zachęcam do oddania głosu na osobę, która wykazała się skutecznością i umiejętnością współpracy. ZASŁUGUJEMY NA WIĘCEJ!

1 komentarz:

  1. Panie Bartoszu! Gratuluję odwagi na dzisiejszej sesji w/s RCh+. Nie jest to pierwsza tego typu umowa UM z rozgłośnią. Polecam lekturę archiwalnych tekstów na mojej stronie www-http://www.erdman.chojnice.pl/rozne/arch_pras/2005/umowa_z_radiem_rw.htm ; http://www.erdman.chojnice.pl/rozne/arch_pras/2005/umowa_z_radiem.htm ; http://www.erdman.chojnice.pl/erdman/forum/2002/weekend.htm

    OdpowiedzUsuń